loader
Meble i dekoracje

Tapety na ścianę z napisami

Ściana to duża powierzchnia ekspozycyjna. Latami aranżacje wnętrz skupiały się na zdobieniu ścian w taki sposób, by stanowiły ładne tło dla reszty otoczenia. Z czasem jednak powstała nowa moda, która ujmowała ścianę jako doskonałe miejsce na oryginalną dekorację, a nie tylko jako tło.

Odkąd producenci dostrzegli, że tkwi w tym duży potencjał, mamy do wyboru całą masę pięknych paneli ozdobnych, płytek ceramicznych, tapet i fototapet. Dzięki temu możemy z powodzeniem ozdobić wszystkie ściany, bądź tylko wybrany fragment wnętrza.

Fototapeta z napisami

Jednym z modnych wariantów w kwestii zdobienia ścian, który pozostaje w czołówce od kilku lat jest na pewno fototapeta z napisami. Taka dekoracja sprawdzi się w każdym wnętrzu, które chociaż w umiarkowanym stopniu posiada nowoczesny charakter. Gdzie sprawdzi się fototapeta z napisami?

  • Pokój młodzieżowy lub studencki

Nie ma lepszego miejsca na na kultowe teksty, manifesty wolności czy miłosne wyznania. Dodatkowo jeśli taka treść jest ujęta na designerskim tle oraz w ładnych kolorach, a także ma ciekawą czcionkę, to idealnie nadaje się do pokoju gdzie krąży duch młodości.

  • Romantyczna sypialnia

Ściany w tym pomieszczeniu to idealne miejsce wszelkich wyznań miłosnych. Wybierając tapetę w napisy i symbole kojarzone z miłością i innymi ciepłymi uczuciami, stworzymy z pewnością przytulny klimat zachęcający do zbliżeń.

Napisy na ścianę

  • Kuchnia

Miejsce, w którym spotyka się cała rodzina i gdzie tak naprawdę w wielu domach toczy się życie, jest odpowiednim miejscem na tapetę ścienną z napisami. W ten sprytny sposób zyskamy nie tylko wspaniałą dekorację, ale coś jeszcze. Możemy tak wyeksponować kilka ważnych zasad, które chcemy zakorzenić w swojej rodzinie. Ciekawym pomysłem są też różnego rodzaju toasty i ciekawe slogany motywacyjne.

  • Pokój dziecka

Każdy rodzic dla swojego dziecka chce wszystkiego co najlepsze. Dotyczy to również wystroju jego pokoju. Kiedy dziecko uczy się czytać i poznaje świat, tapeta z napisami może stanowić fajną motywację. Składanie literek albo układanie nowych historii na bazie przeczytanych zdań to kreatywna zabawa, która uczy czytać i rozwija wyobraźnię dziecka.

  • Przestrzeń biurowa

Otoczenie jakie mamy w pracy jest bardzo ważne. Jedną z możliwości ożywienia takiego otoczenia są z pewnością tapety w napisy. Mogą one mieć charakter motywacyjny albo rozweselający. Ważne jest, aby znajdowały się w zasięgu wzroku pracowników.

Oferta tapet ściennych z napisami jest bardzo duża. Możemy znaleźć treści w języku polskim, jak i angielskim. Są one dostosowane do osób w różnym wieku. Odpowiednio dobrany napis na ścianie z pewnością ułatwi nam identyfikowanie się ze swoją przestrzenią, a do tego jest również ciekawą i ładną dekoracją.